logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Perdezen 2011 yılında kurulmuştur. Perdezen perde adı ile perde ev tekstili ürünlerinde; İstanbul - Beyoğlu ve Kavacık mağazalarında faaliyetine devam etmektedir.

Kurumsal Strateji

Türkiye’nin lider perde ve ev tekstili mağazası olan Perdezen perde, yurtiçinde, koleksiyon çeşitliliği, müşterisine verdiği değerle tekstil sektörünün perde ve ev tekstili alanında öncü rol almaktadır.

İlkemiz

Teknolojiye, sektöre, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yeterince çözüm üretmek. Yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaşımcı, çözümleyici,akılcı, bilimsel ve düzeyli yaklaşımlarda bulunmaktır.

Perde Ürün Grupları

Ofis perde, Stor perde, Ahşap perde, İpek,keten,viskon, Stor, jaluzi, Japon, bambu, dikey perde ve Perde aksesuarları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ev Tekstili Ürün Grupları

Aksesuar
Perdezen Perde , bugünden yarına uzanan geniş vizyonu, tutarlı ve uzun vadeli fikir birliği içinde bulunması ile perdeci sektöründe değerini en üst seviyede korumakta ve sektörde liderliğini devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Liderliği, güvenirliği korumak, geliştirmek. Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize beklentilerinin üstünde ürün ve hizmet sunmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, müşterilerin beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, herkes için kalite prensibini benimsemiş bir kuruluş olmaktır.